Güvender Yayınları YGS %100 Matematik(3 Kitap) Konu Anlatımlı Kitabı PDF İndir

Kendinize ait paylaşılmasını istediğiniz pdf, slaytlar, ders notları, kitaplar, romanlar, şiirler, programlar vb. öğrencilere yardımcı olacak ne varsa bizlere iletişim sayfasından gönderebilirsiniz.Güvender yayınlarına ait ygs %100 matematik konu anlatımlı kitabını pdf şeklinde indirmek için aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.

İçerik indirme linki telif hakkı nedeniyle kaldırılmıştır.Bundan sonra sitemizde telif hakkı olmayan ücretsiz içerikler yayınlanacaktır.Anlayışınız için teşekkür ederiz.Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın

4 yorum

Ekle yorum
Adsız
11/24/2014

virüslü bu program bloke ediyor bilgisayarım

Yanıtla
avatar
11/24/2014

kardeşim kırmızı yazıyla "1. kitap 2. kitap 3. kitap " yazıyor onlara tıkla sonra 5 saniye bekle reklamı geç de dosyayı indir.virüslü felan değildir kaç yerde indirdim ben.bilgisayarınıza virüs girdi vs. yazılar çıkabilir onlar pop up reklamlardır yani korkmanıza gerek yok onlar virüs felan değil rahat olun.

Yanıtla
avatar
1/12/2016

Saçma sapan iş yapıyorsunuz. Adam gibi bir link koyun baglanalim. 10 bin ziyarete 5 dolardan medet umuyorsunuz.

Yanıtla
avatar
1/14/2016

Kardeşim ne yapabiliriz yayınevlerine ait çoğu içerik telif haklarına giriyor mecbur kaldırdık.Bazıları kendi sitelerinde ücretsiz paylaşıyorlar oradan çalışabilirsiniz.

Yanıtla
avatar