Uğur Yayınları Dergileri (1-17) PDF İndir

Kendinize ait paylaşılmasını istediğiniz pdf, slaytlar, ders notları, kitaplar, romanlar, şiirler, programlar vb. öğrencilere yardımcı olacak ne varsa bizlere iletişim sayfasından gönderebilirsiniz.Uğur yayınları dergilerini tek dosya halinde aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

İçerik indirme linki telif hakkı nedeniyle kaldırılmıştır.Bundan sonra sitemizde telif hakkı olmayan ücretsiz içerikler yayınlanacaktır.Anlayışınız için teşekkür ederiz.Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın

6 yorum

Ekle yorum
Adsız
11/25/2014

Son yüklenen dosyaların linklerinde sorun var düzeltirseniz sevinirim. İyi günler...

Yanıtla
avatar
11/25/2014 Bu yorum yazar tarafından silindi.
avatar
11/25/2014

hocam dosyalarda sorun yok siz google drivedan indirmeniz gerekiyor açmanız için. yukarıda indirme butonu var ona tıklamanız lazım sonra yinede indire tıklayacaksınız.eğer yinede açamazsanız tekrar yazın burdan detaylı ilgilenirim teşekkürler iyi çalışmalar...

Yanıtla
avatar
12/08/2014

Linkte sorun var gerçekten, google drive değil de , rapidsharede exe uzantılı bir program çıkıyor, virüs muhtemelen zaten antivirüs programı engelliyor

Yanıtla
avatar
12/08/2014

kardeşim Tıkla İndir yazısına basıcaksın diğerleri reklam butonudur.Tıkla İndir yazısına bas sonra 5 saniye bekle reklamı geçe tıkla sağ üstten sonra google drive geliyor.oradan da indireceksin :)

Yanıtla
avatar
12/09/2014

Teşekkür ederim oldu

Yanıtla
avatar