Allah De Ötesini Bırak 2 - Niyet PDF İndir

Kendinize ait paylaşılmasını istediğiniz pdf, slaytlar, ders notları, kitaplar, romanlar, şiirler, programlar vb. öğrencilere yardımcı olacak ne varsa bizlere iletişim sayfasından gönderebilirsiniz.Uğur Koşar’ın Allah De Ötesini Bırak 2 Niyet kitabını pdf haliyle ilk kez sitemizde.
Uğur Koşar’ın Allah De Ötesini Bırak 2 Niyet Destek Yayınları tarafından yayımlandı.
Uğur Koşar’ın 200 sayfadan oluşan Allah De Ötesini Bırak 2 – Niyet kitabından alıntılar, sözler:
Herkesin niyeti neyse eline geçecek odur. Hz. Muhammed ( SAV )
Allah niyetine göre verir.
Allah bütün hazinelerinin anahtarını eline verdi. Dilediğin zaman kapılarını dua anahtarı ile açarsın. Dilediğin zaman semanın kapılarını açar, ölü toprağa hayat veren yağmurları indirirsin. Fakat istediğin şeyin hemen yerine gelmemesinden endişe edip umutsuzluğa düşme. Allah sorundan önce çözümü hazırlar.
Bazen hayat hayallerini alır elinden… Demek ki Allah sesini duymak istedi. Kalbini ve elini açarsın hemen ve sığınırsın seni yoktan var eden Hâlik’e. İşte bu buluşma ne güzel bir buluşmadır… Kalbin gerçek aşkına kavuştuğu andır.
O’nun vermesi senin niyetine göredir.
Biten bir şey için üzülme, kader sana daha iyisini hazırlamıştır; sadece zihnin geçmişe takılı bırakmak ister seni. Artık her şeyin farkındasın. Şükret ve yoluna aşk ile devam et…
İçerik indirme linki telif hakkı nedeniyle kaldırılmıştır.Bundan sonra sitemizde telif hakkı olmayan ücretsiz içerikler yayınlanacaktır.Anlayışınız için teşekkür ederiz.Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın

2 yorum

Ekle yorum
6/24/2015

Bu Kitabı daha kaç ay beklicem

Yanıtla
avatar
6/24/2015

Henüz internette pdf hali bulunmuyor maalesef kusura bakmayın.Çıktığı anda siteye ekleyeceğiz.

Yanıtla
avatar