Lalegül Dergisi Dualar ve Zikirler Bölümü (Şubat 2015)

Kendinize ait paylaşılmasını istediğiniz pdf, slaytlar, ders notları, kitaplar, romanlar, şiirler, programlar vb. öğrencilere yardımcı olacak ne varsa bizlere iletişim sayfasından gönderebilirsiniz.

Cübbeli Ahmet Hoca'nın Lalegül adlı dergisinin 15 sayfalık(sayfa 82-sayfa 96 arası) dualar ve zikirler bölümünün resimlerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Bu ayın dergisinde birbirinden ilimli dualar ve zikirler bulacaksınız.Bu dergide cemaziyelevvel ayının namazları,82. ismi şerif,Esma-i Hüsna manzumeleri ve havassı,gece gündüz zikretmekten daha faziletli zikirler,günlük veya haftalık yahut aylık yada yıllık hayırların celbi ve şerlerin def'i için kılınacak bir istihare namazı ve duası gibi önemli konuları bulabilirsiniz. 


Resimleri herkes dualardan ve zikirlerden faydalansın diye yayınlıyorum.Eğer bir sorun teşkil ederse ahmettarm@gmail.com adresine mail atmanız yeterlidir sonrasında maili gördüğüm anda hemen kaldırırım.Herkese iyi ilimler.Sağlıcakla kalın...
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın.

2 yorum

Ekle yorum
7/10/2015

mübarek yayınlamışsın ama kul hakkına girer cübbeli hocamız o kadar uğraşıyor sen ücretsiz yayınlamışsın.millet lütfedip dergiyi satın alsında hizmetlerde yürüsün yoksa bunca hizmet nasıl yürüyecek...

Yanıtla
avatar
7/10/2015

Sizde haklısınız hocam aslında ama ben derginin tamamını paylaşmadım sadece dualar ve zikirler bölümünü paylaştım.Yani hocamızda zaten söylüyor yayın dağıtın diye ki dualar ve zikirler için söylüyor bunu.Ama yinede sıkıntı çıkarsa tabiki kaldırırız siteden.

Yanıtla
avatar