Marifetname (Erzurumlu İbrahim Hakkı) PDF İndir

Kendinize ait paylaşılmasını istediğiniz pdf, slaytlar, ders notları, kitaplar, romanlar, şiirler, programlar vb. öğrencilere yardımcı olacak ne varsa bizlere iletişim sayfasından gönderebilirsiniz.Marifetname dünya çapında büyük bir beğeni ile okunan ve hala da liselerde üniversitelerde okutulan müthiş bir eserdir.İçerisinde matematikten geometriye tarihten tıpa kadar her konuda önemli bilgiler içermektedir.Her Türk gencinin muhakkak bilmesi gereken tamamını okuyamasa da en azından içerisinden bir iki husus öğrenmesi icap eden bir kitaptır.Herkese iyi okumalar dileriz.Kitabı aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz...
Tıkla İndir
Alternatif Link 1

Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın

3 yorum

Ekle yorum
12/18/2015

bu ekitap olarak bendeki mürşid 4'te vardı şimdi PDF olarak indirdim ALLAH(cc) razı olsun (f)

Yanıtla
avatar
7/07/2016

Bu linklerden bir türlü indiremedim. Reklamları geçip linke ulaşamadık bir türlü. Kitapları yüklemek için yandex disk ya da google drive gibi linkin ölmeyeceği ve bu şekilde reklam içermeyen bir yere yükleseniz güzel olmaz mı? Nacizane tavsiyem.

Yanıtla
avatar
7/07/2016

Merhaba
Kitap zaten yandex disk üzerine yüklü tıkla indire basıp reklamı geçmeniz yeterli indirmeniz için :) Ben yinede kontrol ettim konuyu ve linkleri güncelledim artık daha kolay indirebilirsiniz. :)

Yanıtla
avatar