Grey (E. L. James) Kitabı PDF İndir

Kendinize ait paylaşılmasını istediğiniz pdf, slaytlar, ders notları, kitaplar, romanlar, şiirler, programlar vb. öğrencilere yardımcı olacak ne varsa bizlere iletişim sayfasından gönderebilirsiniz.Grinin 50 tonu adlı kitabın devam serisi olan "Grey" romanını pdf halinde aşağıdan indirebilirsiniz.Bu sefer kitap "Christian Grey" gözünden anlatılıyor.Herkese keyifli okumalar.İçerik indirme linki telif hakkı nedeniyle kaldırılmıştır.Bundan sonra sitemizde telif hakkı olmayan ücretsiz içerikler yayınlanacaktır.Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın

6 yorum

Ekle yorum
9/23/2015

neden açılmıyor?

Yanıtla
avatar
9/24/2015

Grey kitabini telefonuma indiremiyorum bi yardimci olurmusunuz

Yanıtla
avatar
01
9/27/2015

bu kitabı benimle paylaşabilir misiniz lütfen pelalkan@gmail.com

Yanıtla
avatar
9/27/2015

Maalesef yayınevlerine ait kitapları paylaşmamaya gayret ediyoruz.O yüzden kitabın satın alma linkini konuya ekledik.Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Yanıtla
avatar
10/08/2015

Yalandan ucretsiz diyosunuz sitedeki tum kitaplar ucretli. Ucretsiz diye giriyoruz satın al diyo. Telif hakkindansa satin alinan kitaplarin parasi yayinevine mi gidiyo?

Yanıtla
avatar
10/08/2015

Hocam yayınevlerine ait kitapların linklerini paylaşmıyoruz telif hakkı vs. sıkıntılardan dolayı.Okumak isteyenler dr,idefix gibi çeşitli kitap sitelerinden satın alabilirler kitabı.

Yanıtla
avatar