21 Günde Güç İçinizde PDF İndir (Louise L. Hay)

Kendinize ait paylaşılmasını istediğiniz pdf, slaytlar, ders notları, kitaplar, romanlar, şiirler, programlar vb. öğrencilere yardımcı olacak ne varsa bizlere iletişim sayfasından gönderebilirsiniz.21 Günde Güç İçinizde

21 Günde Güç İçinizde
Louise L. Hay'e göre, kendimizi sevmeyi başaramazsak, dünya yalnız ve karanlık bir hale gelir. 21 günlük Ayna Çalışmasını uygulayarak, kendimizi sevmeyi ve bu sayede dünyayı güven ve sevgi dolu bir yer olarak görmeyi başarabiliriz. Ayna Çalışması programı, her gün belirli bir temaya göre hazırlanmıştır. Adım adım kendinizle konuşmayı, korkularınızın üstesinden gelmeyi, ilişkilerinizi düzeltmeyi, kendinizi ve başkalarını affetmeyi, bolluğu karşılamayı ve stresten uzak bir hayat sürmeyi öğreneceksiniz. Hay'in samimi ve ikna edici öğretilerini uyguladığınızda: -Kendinize değer vermeyi öğrenecek, -Özgüven kazanacak, -Ruhsal yeteneklerinizin farkına varacak, -Değişime karşı direncinizin üstesinden gelecek, -Özsaygınızı geliştirecek, -Kendinizle ve çevrenizle olan ilişkilerinizden gelen sevgi ve şefkatle besleneceksiniz. Sadece üç haftada, günlük basit egzersizleri uygulayarak dolu dolu bir hayatın kapılarını açacaksınız.


İçerik indirme linki telif hakkı nedeniyle kaldırılmıştır. Bundan sonra sitemizde telif hakkı olmayan ücretsiz içerikler yayınlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.


21 Günde Güç İçinizde pdf indir, 21 Günde Güç İçinizde pdf, 21 Günde Güç İçinizde epub, 21 Günde Güç İçinizde epu indir, 21 Günde Güç İçinizde mobil indir, 21 Günde Güç İçinizde oku, 21 Günde Güç İçinizde pdf oku, 21 Günde Güç İçinizde kitabı oku, pdf indir, pdf kitap indir, pdf kitap, pdf roman,Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın