Batman - İlk Yıl Özel Edisyon PDF İndir (Frank Miller)

Kendinize ait paylaşılmasını istediğiniz pdf, slaytlar, ders notları, kitaplar, romanlar, şiirler, programlar vb. öğrencilere yardımcı olacak ne varsa bizlere iletişim sayfasından gönderebilirsiniz.Batman - İlk Yıl Özel Edisyon

Batman - İlk Yıl Özel Edisyon
1986'da Frank Miller ve David Mazzucchelli Batman'in orijininin - kim ve nasıl Batman olduğunun - bu çığır açan yorumunu ürettiler. Miller'ın Batman'in son günlerini anlatan distopik masalı KARA ŞÖVALYE DÖNÜYOR'dan kısa süre yazılan İLK YIL, efsanevi karakter için yeni bir vizyona zemin hazırladı. BATMAN: İLK YIL ÖZEL BASKI'nın içinde çizgi romanın tamamı, Frank Miller'ın yazdığı giriş ve çizer David Mazzucchelli'den resimli bir son söz var. Karakter ve taslak çizimlerinin, örnek senaryo sayfalarının, eskizlerin ve bu modern çağ klasiğinin yaratılış sürecinin perdelerini aralayan çok daha fazla detayın da yer aldıgı 40 sayfalık detaylı bir ek, bu cildi tamamlıyor.


İçerik indirme linki telif hakkı nedeniyle kaldırılmıştır. Bundan sonra sitemizde telif hakkı olmayan ücretsiz içerikler yayınlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.


Batman - İlk Yıl Özel Edisyon pdf indir, Batman - İlk Yıl Özel Edisyon pdf, Batman - İlk Yıl Özel Edisyon epub, Batman - İlk Yıl Özel Edisyon epu indir, Batman - İlk Yıl Özel Edisyon mobil indir, Batman - İlk Yıl Özel Edisyon oku, Batman - İlk Yıl Özel Edisyon pdf oku, Batman - İlk Yıl Özel Edisyon kitabı oku, pdf indir, pdf kitap indir, pdf kitap, pdf roman,Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın