Feto PDF İndir (Nurettin Veren)

Kendinize ait paylaşılmasını istediğiniz pdf, slaytlar, ders notları, kitaplar, romanlar, şiirler, programlar vb. öğrencilere yardımcı olacak ne varsa bizlere iletişim sayfasından gönderebilirsiniz.



Feto

Feto
Fethullah Gülen'in örgüt yapılanmasını belgelerle ve fotoğraflarla anlatan Nurettin Veren, örgütün kuruluşundan itibaren Fethullah Gülen'in baş imamları arasında yer almış ancak örgüte bağlılığında kusurlu bulunduğu için Gülen tarafından aforoz edilmiş eski bir örgüt üyesi... Gülen Hareketi'ni tüm çıplaklığıyla otopsi masasına yatıran Nurettin Veren, yıllarca kasalarda kilitli tutulmuş belgeleri ve fotoğrafları da gün yüzüne çıkarıyor. Sarsıcı, yıkıcı ve tedirgin edici pek çok bilgiyi cömertçe kaleme alan Nurettin Veren, iyi düşünülmüş, iyi hesaplanmış ve büyük bir soğukkanlılıkla hayata geçirilmiş FETÖ kuşatmasının stratejilerini ve şifrelerini de bir bir ortaya koyuyor. Siyasilerden işadamlarına, sanatçılardan futbolculara kadar kimler bu yapılanmanın palazlanmasında rol oynadı? Kimlere ne imtiyazlar tanındı? İmamlar kimlerin kapılarını çalıp onları örgüte dahil etti? Amerika bu yapılanmayı ne şekilde korudu ve destekledi? FETÖ'nün imamları kimlerdir? FETÖ darbe planını nasıl organize etti? Amerika, Fethullah Gülen'i iade edecek mi? Fethullah Gülen'in nereye kaçacağı belli mi? Türkiye açısından FETÖ tehlikesi geçti mi? Fethullah Gülen, CIA'in maşası mı? Fethullah Gülen'e yıkılacağı açıklanan 24 rejimin arasında Türkiye de var mı? Orta Asya Türk cumhuriyetlerinde yaşanan darbeleri de FETÖ mü organize etti? Asya Bank'ın kurulmasında Özer Uçuran Çiller'in desteği neydi? Fethullah Gülen, Galatasaray'ın eski kaptanı İsmail Demiriz'i neden futbol imamı olarak görevlendirdi? Merak edilen tüm bu soruları içeriden biri olarak cevaplayan Nurettin Veren, hiçbir gazetecinin ulaşamayacağı bilgileri, konuşmaları ve kayıtları da olduğu gibi açıklıyor.


İçerik indirme linki telif hakkı nedeniyle kaldırılmıştır. Bundan sonra sitemizde telif hakkı olmayan ücretsiz içerikler yayınlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.


Feto pdf indir, Feto pdf, Feto epub, Feto epu indir, Feto mobil indir, Feto oku, Feto pdf oku, Feto kitabı oku, pdf indir, pdf kitap indir, pdf kitap, pdf roman,



Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın