İyi Psikopatın Yaşam Kılavuzu PDF İndir (Andy McNab, Kevin Dutton Dutton)

Kendinize ait paylaşılmasını istediğiniz pdf, slaytlar, ders notları, kitaplar, romanlar, şiirler, programlar vb. öğrencilere yardımcı olacak ne varsa bizlere iletişim sayfasından gönderebilirsiniz.İyi Psikopatın Yaşam Kılavuzu

İyi Psikopatın Yaşam Kılavuzu
Bakış açınızı ve hayatınızı nasıl değiştirebileceğinizi gösteren 30'dan fazla örnek... Bir MÜLAKATIN iyi geçmesini mi istiyorsunuz? Amacınız bir ilk BULUŞMADA karşı tarafı etkilemek mi? KAZANCINIZI artırmaya mı çalışıyorsunuz? Eminiz ki biraz PSİKOPAT olmanın bütün bunlara faydası olabileceği aklınızın ucundan bile geçmemiştir. Dr. Kevin Dutton yıllarını psikopatları incelemeye vermiş bir doktor. Son hastalarından biri ise SAS komandolarından Andy McNab. Andy biraz değişik biri... O, İYİ bir PSİKOPAT. Kararlılık, laf dinlemezlik ve korkusuzluk gibi özelliklerini daha iyi biri ve daha iyi bir hayata sahip olmak için kullanıyor. Bu ikili bildiklerini bir araya getirerek YEDİ ÖLÜMCÜL TAKTİK kurallarını yazıyorlar. Yani sizi daha başarılı bir hayata taşıyacak birtakım "psikopatça" ipuçları. Artık teorilerini test etmenin zamanı geldi. İyi Psikopatın Yaşam Kılavuzu mutlu bir yaşam ve iyi bir kariyerde size yol gösterecek çok eğlenceli bir kitap.


İçerik indirme linki telif hakkı nedeniyle kaldırılmıştır. Bundan sonra sitemizde telif hakkı olmayan ücretsiz içerikler yayınlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.


İyi Psikopatın Yaşam Kılavuzu pdf indir, İyi Psikopatın Yaşam Kılavuzu pdf, İyi Psikopatın Yaşam Kılavuzu epub, İyi Psikopatın Yaşam Kılavuzu epu indir, İyi Psikopatın Yaşam Kılavuzu mobil indir, İyi Psikopatın Yaşam Kılavuzu oku, İyi Psikopatın Yaşam Kılavuzu pdf oku, İyi Psikopatın Yaşam Kılavuzu kitabı oku, pdf indir, pdf kitap indir, pdf kitap, pdf roman,Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın