Kötü Alışkanlıklara İyi Öneriler PDF İndir (Şermin Çarkacı)

Kendinize ait paylaşılmasını istediğiniz pdf, slaytlar, ders notları, kitaplar, romanlar, şiirler, programlar vb. öğrencilere yardımcı olacak ne varsa bizlere iletişim sayfasından gönderebilirsiniz.Kötü Alışkanlıklara İyi Öneriler

Kötü Alışkanlıklara İyi Öneriler
Oyuncu Anne'den tüm anne ve babalara iyi öneriler var bu kitapta. Yazar, hemen hemen her çocuğun yaşadığı benzer problemlere alışık olduğumuz o iyimser gözlüklerini takarak bakıyor ve diyor ki… Geç otur cancağızım, önce rahat bir nefes al. Çocuğu emziği bırakmakta zorlanan, "kakamı yapmıycammm" diye ağlayan, çocuğu yıkarken banyoyu içeride fil yıkanmışa çeviren tek anne sen değilsin. Arkadaşını ısıran, saç çeken, kızınca iki tokat yapıştıran tek çocuk seninki değil… Neredeyse bütün anneler bunları yaşıyor, aynı yollardan geçiyor. Bunlar çocuğun doğal büyüme sürecinde yaşadığı ve yaşattığı deneyimler. Şermin Çarkacı'nın Elma Yayınevi'nden çıkan bu yeni kitabını okuduğunuzda, tüm anne babaların ortak dertlerine şahit olacaksınız. Kötü alışkanlıklardan kurtulmak için gerçek hayatta denenmiş tüyoların arkasındaki masallar, çocuklarınızın kötü alışkanlıkları yenmesi için sizlere bir rehber, onlara ise bir örnek olacak… Panik yok çocuklar büyür… Her şeyden önce empati Veeeeeer gazı! Yapabilirsin evet yapabilirsin! Sen önce kendine bak, düş çocuğun yakasından Emzik, eee n'oldu; emerken iyiydi! (Ayı Bugu emziği bırakıyor) Bez yaaaa, bez bağla! (Maymun Zıp Zıp kakasını yapamıyor) Sümük, maden tetkik arama iş başında (Kurbağa Figo burnunu karıştırıyor) Sinir, ben çok sinirli bir anneyim Isırrrr, yerim seni yerim yeriiimmmm (Aslan Kükrek arkadaşını ısırıyor) İnat, yaaa nooolucak sanki!!! Banyo, yıkanmıycam beeennnn!!!! (Hippo suya giriyor) TV, telefon, tablet ve diğer muhteşem şeyler… (Tilki Toli televizyonu kapatıyor) Yemek, uçak geliyoooorrrr!!! (Geyik Boyni yemek yiyor) Küfür, pis, kötü, aptal, öküz, kaka anne (Yılan Tosi kötü sözler öğrenmiş…)


İçerik indirme linki telif hakkı nedeniyle kaldırılmıştır. Bundan sonra sitemizde telif hakkı olmayan ücretsiz içerikler yayınlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.


Kötü Alışkanlıklara İyi Öneriler pdf indir, Kötü Alışkanlıklara İyi Öneriler pdf, Kötü Alışkanlıklara İyi Öneriler epub, Kötü Alışkanlıklara İyi Öneriler epu indir, Kötü Alışkanlıklara İyi Öneriler mobil indir, Kötü Alışkanlıklara İyi Öneriler oku, Kötü Alışkanlıklara İyi Öneriler pdf oku, Kötü Alışkanlıklara İyi Öneriler kitabı oku, pdf indir, pdf kitap indir, pdf kitap, pdf roman,Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın