Ölüme Fısıldayan Adam - Özel Baskı PDF İndir (Büşra Yılmaz)

Kendinize ait paylaşılmasını istediğiniz pdf, slaytlar, ders notları, kitaplar, romanlar, şiirler, programlar vb. öğrencilere yardımcı olacak ne varsa bizlere iletişim sayfasından gönderebilirsiniz.Ölüme Fısıldayan Adam - Özel Baskı

Ölüme Fısıldayan Adam - Özel Baskı
"Yanmış kibrit çöplerini âdeti olduğu gibi mumların altına koyup üzerlerine erimiş mum döktü. Sanki yanan kibrit çöpleri bizdik, mum dipleri de mezarımız... Kibrit çöpü mezarlığı, bizim gibi kırık ve kaybedenler için ne güzel bir benzetmeydi... Yana yana yaşa, yanarak öl ve öldükten sonra da yanmaya devam et. Yanmak tüm varoluşunu tanımlıyormuş gibi..." Geçmişindeki acıların küllerinden doğmuş, zeki bir dolandırıcı… Arı kovanına giren kelebek. Yaşamadığı için ölmeyi bile beceremeyen, hayata küskün bir kız… Sudan korkan balık. Tanrı'nın birbirlerinde çare bulmaları için bir araya getirdiği iki kişi. Peki ya bir gün ömrü olan bir kelebek yarına âşık olursa ne olacak?


İçerik indirme linki telif hakkı nedeniyle kaldırılmıştır. Bundan sonra sitemizde telif hakkı olmayan ücretsiz içerikler yayınlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.


Ölüme Fısıldayan Adam - Özel Baskı pdf indir, Ölüme Fısıldayan Adam - Özel Baskı pdf, Ölüme Fısıldayan Adam - Özel Baskı epub, Ölüme Fısıldayan Adam - Özel Baskı epu indir, Ölüme Fısıldayan Adam - Özel Baskı mobil indir, Ölüme Fısıldayan Adam - Özel Baskı oku, Ölüme Fısıldayan Adam - Özel Baskı pdf oku, Ölüme Fısıldayan Adam - Özel Baskı kitabı oku, pdf indir, pdf kitap indir, pdf kitap, pdf roman,Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın

1 yorum:

Ekle yorum
12/27/2016

Rica etsem mail adresime atabilirmisiniz?

Yanıtla
avatar