Sakız Sardunya İle Eğlence Günlüğü PDF İndir (Elif Şafak)

Kendinize ait paylaşılmasını istediğiniz pdf, slaytlar, ders notları, kitaplar, romanlar, şiirler, programlar vb. öğrencilere yardımcı olacak ne varsa bizlere iletişim sayfasından gönderebilirsiniz.Sakız Sardunya İle Eğlence Günlüğü

Sakız Sardunya İle Eğlence Günlüğü
Usta yazar Elif Şafak'ın sıradışı karakteri Sakız Sardunya, binlerce okurun kalbini kazandı! Yoksa sen hala tanışmadın mı? Sakız Sardunya bir gün okulun kütüphanesinde bulduğu sihirli küre sayesinde asla unutamayacağı bir yolculuğa çıktı. Yanında götürdüğü günlüğüne de her ayrıntıyı yazmayı ihmal etmedi. Serüven boyunca resimler çizdi, bulmacalar çözdü, bilmeceler yanıtlandı Kalemini elinden hiç düşürmedi. Şimdi sıra sende! Sakız Sardunya ile eğlence dolu bir serüvene atılmaya hazır ol. Birbirinden farklı oyunlar, bulmacalar, bilmeceler, hayal gücünü ve yaratıcılığını artıracak yazı çalışmaları, yeteneklerini sergileyeceğin çizim alanları ve çok daha fazlası seni bekliyor!


İçerik indirme linki telif hakkı nedeniyle kaldırılmıştır. Bundan sonra sitemizde telif hakkı olmayan ücretsiz içerikler yayınlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.


Sakız Sardunya İle Eğlence Günlüğü pdf indir, Sakız Sardunya İle Eğlence Günlüğü pdf, Sakız Sardunya İle Eğlence Günlüğü epub, Sakız Sardunya İle Eğlence Günlüğü epu indir, Sakız Sardunya İle Eğlence Günlüğü mobil indir, Sakız Sardunya İle Eğlence Günlüğü oku, Sakız Sardunya İle Eğlence Günlüğü pdf oku, Sakız Sardunya İle Eğlence Günlüğü kitabı oku, pdf indir, pdf kitap indir, pdf kitap, pdf roman,Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın