Ada - Var Olmayan Bir Adadan Nasıl Kurtulursun? PDF İndir (Lynne Matson)

Kendinize ait paylaşılmasını istediğiniz pdf, slaytlar, ders notları, kitaplar, romanlar, şiirler, programlar vb. öğrencilere yardımcı olacak ne varsa bizlere iletişim sayfasından gönderebilirsiniz.Ada - Var Olmayan Bir Adadan Nasıl Kurtulursun?

Ada - Var Olmayan Bir Adadan Nasıl Kurtulursun?
"Tamam, İşte durum şu. Buraya ergenlik yıllarındayken, on üç on dokuz yaş arası bir yerde geliyorsun. Bir yılın var. Ya bir kapı yakalarsın ya da..." Durdu, safir gözleri alevler içindeydi, kendisi tutuşacak zannettim. "Ya da?" diye bastırdım. "Ölürsün." Gizemli Nil Adası'nda kurallar belliydi. Bir yılınız vardı. Kaçmak ya da hayatta kalmak için tam 365 gün. On yedi yaşındaki Charley kuralları bilmiyordu. Hatta nerede olduğundan bile haberi yoktu. Hatırladığı son şey sıcak hava ve kendinden geçtiğiydi. Uyandığındaysa kayalık bir arazide çırılçıplaktı. Kaybolmuş ve yalnız hisseden Charley, adada uzun süre hiçbir insana rastlamamıştı, ta ki gençlerin lideri Thad ile karşılaşana kadar. Artık, adadan kaçmanın ne kadar zor olduğunu öğrenmişti… ve tabii bir de âşık olmanın. Thad'in zamanı doluyordu ve Charley, geleceklerini kurtarabilmek için önce Thad'i kurtarması gerektiğini fark etmişti. Ancak tehlikelerle dolu bu adada en büyük tehdit zamandı! "Ada'yı bitirdiğimde tırnaklarım yenmiş, sinirlerim gerilmişti ve kalbim yerinden çıkacak gibi atıyordu. Nefesinizi kesecek kadar heyecan verici." -Kasie West, Dönüm Noktası romanının yazarı- "Elinizden bırakamayacağınız, sayfaları ardı ardına çevireceğiniz bir hikâye!" -Mary E. Pearson, Hayata Uyanmak romanının yazarı- "Gerilim dolu, güçlü bir çıkış romanı. Ada'nın sinematografik anlatımı ve tehlikelerle dolu doğası, Lost dizisi hayranlarına yepyeni bir bölüm gibi gelecek." -Publishers Weekly- "On numara!" -VOYA (Starred Review)- "Etkileyici! Ada'nın son derece ilginç ve iyi inşa edilmiş yapısı, karmaşayı ve trajediyi bir arada sunuyor." -School Library Journal-


İçerik indirme linki telif hakkı nedeniyle kaldırılmıştır. Bundan sonra sitemizde telif hakkı olmayan ücretsiz içerikler yayınlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.


Ada - Var Olmayan Bir Adadan Nasıl Kurtulursun? pdf indir, Ada - Var Olmayan Bir Adadan Nasıl Kurtulursun? pdf, Ada - Var Olmayan Bir Adadan Nasıl Kurtulursun? epub, Ada - Var Olmayan Bir Adadan Nasıl Kurtulursun? epu indir, Ada - Var Olmayan Bir Adadan Nasıl Kurtulursun? mobil indir, Ada - Var Olmayan Bir Adadan Nasıl Kurtulursun? oku, Ada - Var Olmayan Bir Adadan Nasıl Kurtulursun? pdf oku, Ada - Var Olmayan Bir Adadan Nasıl Kurtulursun? kitabı oku, pdf indir, pdf kitap indir, pdf kitap, pdf roman,Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın