Akıllı Sosyal Bilgiler Defteri 5. Sınıf PDF İndir (Şehmuz Yüce, Erkan İsanmaz)

Kendinize ait paylaşılmasını istediğiniz pdf, slaytlar, ders notları, kitaplar, romanlar, şiirler, programlar vb. öğrencilere yardımcı olacak ne varsa bizlere iletişim sayfasından gönderebilirsiniz.Akıllı Sosyal Bilgiler Defteri 5. Sınıf

Akıllı Sosyal Bilgiler Defteri 5. Sınıf
Hazırlamış olduğumuz bu akıllı Sosyal Bilgiler defterleri ile siz saygıdeğer öğretmenlerimizin işlerini birazdaha kolaylaştırırken sevgili öğrencilerimizin de Sosyal Bilgileri daha da sevmelerini sağlamak istedik. Akıllı defterlerin amacı, not tutma sıkıntısı yaşayan öğrencilerin ve konu yetiştirme telaşına giren öğretmenlerimizin işlerini kolaylaştırmaktır. Akıllı Sosyal Bilgiler defteri ek bir kaynak olarak algılanmasını istemeyiz. Çünkü bu defter ile öğrenciye ek kaynak aldırmıyoruz, Defter İhtiyacını karşılıyoruz. Bu defteri alan bir öğrencinin başka bir defter almasına gerek yoktur. Akıllı Sosyal Bilgiler defterlerinde konu anlatım yerleri boş bırakılmıştır. Çünkü her öğretmenin konuyu anlatımı farklı olabilmektedir. Konuyu pekiştirici sorular ise, hazır yazılmış olarak verildiği için hem daha fazla soru çözülebilecek hem de bolca etkinlik yapılarak konu daha kolay ve daha zevkli öğretilecektir. Her konunun sonunda yer verilen kareli kağıt bölümüne ise, eksik kalındığını düşündüğünüz bö- lümleri yazabileceğiniz gibi etkinlikler için de kullanabilirsiniz. Herkese başarılar dileriz.


İçerik indirme linki telif hakkı nedeniyle kaldırılmıştır. Bundan sonra sitemizde telif hakkı olmayan ücretsiz içerikler yayınlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.


Akıllı Sosyal Bilgiler Defteri 5. Sınıf pdf indir, Akıllı Sosyal Bilgiler Defteri 5. Sınıf pdf, Akıllı Sosyal Bilgiler Defteri 5. Sınıf epub, Akıllı Sosyal Bilgiler Defteri 5. Sınıf epu indir, Akıllı Sosyal Bilgiler Defteri 5. Sınıf mobil indir, Akıllı Sosyal Bilgiler Defteri 5. Sınıf oku, Akıllı Sosyal Bilgiler Defteri 5. Sınıf pdf oku, Akıllı Sosyal Bilgiler Defteri 5. Sınıf kitabı oku, pdf indir, pdf kitap indir, pdf kitap, pdf roman,Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın