Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler PDF İndir (Kolektif)

Kendinize ait paylaşılmasını istediğiniz pdf, slaytlar, ders notları, kitaplar, romanlar, şiirler, programlar vb. öğrencilere yardımcı olacak ne varsa bizlere iletişim sayfasından gönderebilirsiniz.Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler

Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler
Kendi el yazınızla boşlukları doldurup, sevdiğiniz kişiye bir kitap dolusu mutluluk hediye etmeye ne dersiniz? Sevdiğiniz kişinin; -En sevdiğiniz özelliği ne? -Sizi güldüren davranışları neler? -Eğer bir Nobel alsaydı hangi konuda alırdı? -O olmasaydı hayat nasıl olurdu? -Hangi konuda ondan delisi yok? Kitapta bunun gibi seksenin üzerinde güzel illustrasyonlar ve fotoğraflarla bezenmiş sorular, işaretleyeceğiniz türden içinizi ısıtacak aynı zamanda gülümsetecek cevaplar var. Siz sadece boşlukları doldurun, ona özel bir kitap oluşturun, hediye edin ve sevdiğiniz kişinin kalbinde bir gülümseme yaratın. Sevgiyle kullanın.


İçerik indirme linki telif hakkı nedeniyle kaldırılmıştır. Bundan sonra sitemizde telif hakkı olmayan ücretsiz içerikler yayınlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.


Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler pdf indir, Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler pdf, Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler epub, Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler epu indir, Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler mobil indir, Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler oku, Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler pdf oku, Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler kitabı oku, pdf indir, pdf kitap indir, pdf kitap, pdf roman,Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın