Sıra Dışı Bir Finansçı - Tutumlu Köpeğim PDF İndir (Bodo Schafer)

Kendinize ait paylaşılmasını istediğiniz pdf, slaytlar, ders notları, kitaplar, romanlar, şiirler, programlar vb. öğrencilere yardımcı olacak ne varsa bizlere iletişim sayfasından gönderebilirsiniz.Sıra Dışı Bir Finansçı - Tutumlu Köpeğim

Sıra Dışı Bir Finansçı - Tutumlu Köpeğim
Kira günün birinde evlerinin önünde yaralı bir labrador bulur ve onu eve getirerek bakımını üstlenir. Zamanla yaralı köpekle aralarında kuvvetli bir bağ oluşur. Fakat bu sevimli köpeğin kimsenin bilmediği bir özelliği vardır: O gerçek anlamda bir finans dâhisidir ve Kira'ya hayallerinin aslında gerçekleşmesinin mümkün olduğunu öğretir. Bu sevimli labradorun etkileyici öyküsü gerek küçüklere, gerekse büyüklere parayı nasıl doğru bir şekilde kullanmaları gerektiğini esprili bir dille anlatıyor.


İçerik indirme linki telif hakkı nedeniyle kaldırılmıştır. Bundan sonra sitemizde telif hakkı olmayan ücretsiz içerikler yayınlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.


Sıra Dışı Bir Finansçı - Tutumlu Köpeğim pdf indir, Sıra Dışı Bir Finansçı - Tutumlu Köpeğim pdf, Sıra Dışı Bir Finansçı - Tutumlu Köpeğim epub, Sıra Dışı Bir Finansçı - Tutumlu Köpeğim epu indir, Sıra Dışı Bir Finansçı - Tutumlu Köpeğim mobil indir, Sıra Dışı Bir Finansçı - Tutumlu Köpeğim oku, Sıra Dışı Bir Finansçı - Tutumlu Köpeğim pdf oku, Sıra Dışı Bir Finansçı - Tutumlu Köpeğim kitabı oku, pdf indir, pdf kitap indir, pdf kitap, pdf roman,Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın