Suicide Squad Yeni 52 Cilt 1 - Dost Kazığı PDF İndir (Adam Glass)

Kendinize ait paylaşılmasını istediğiniz pdf, slaytlar, ders notları, kitaplar, romanlar, şiirler, programlar vb. öğrencilere yardımcı olacak ne varsa bizlere iletişim sayfasından gönderebilirsiniz.Suicide Squad Yeni 52 Cilt 1 - Dost Kazığı

Suicide Squad Yeni 52 Cilt 1 - Dost Kazığı
Suicide Squad kimdir? Hapishanelerden toplanıp mahkumiyet sürelerini intihar görevlerinde doldurmaya gönderilen süper canilerden oluşan bir ekip. Boyunlarındaki Nanit bombaları yüzünden ipleri daima bir başkasının elinde. Hepsi harcanabilir. Ve kimse bundan sorumlu tutulamaz. Vahşet ve ölüm ise ofisteki sıradan günlerden biridir sadece. İlk görevlerinde Ekibin altı üyesi de Deadshot, Harley Quinn, El Diablo, Voltaic, Black Spider ve King Shark 60.000 kişilik silahlı bir orduyla karşı karşıya kalıyor. Ekip üyelerinin kontrolünü elinde tutan soğukkanlı Amanda Waller, suikast ekibini görevden göreve gönderirken sadece Ekibin durdurabileceği küresel bir tehdit ortaya çıkıyor... Tabii eğer bu deliler önce birbirlerini öldürmezlerse. Ayrıca Harley, erkek arkadaşı Joker'in derisinin diri diri yüzüldüğünü öğrendiğinde ne yanlış gidebilir ki? Suıcıde Squad: Dost Kazığı Sizi sınırlarda gezdirecek, patlayıcı ve meydan okuyucu bir macera! Yazan Adam Glass (Supernatural) ve çizenler Federico Dallocchio (STARCRAFT), Clayton Henry (ADVENTURE COMICS). #1-7 arasındaki sayıları kapsamaktadır.


İçerik indirme linki telif hakkı nedeniyle kaldırılmıştır. Bundan sonra sitemizde telif hakkı olmayan ücretsiz içerikler yayınlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.


Suicide Squad Yeni 52 Cilt 1 - Dost Kazığı pdf indir, Suicide Squad Yeni 52 Cilt 1 - Dost Kazığı pdf, Suicide Squad Yeni 52 Cilt 1 - Dost Kazığı epub, Suicide Squad Yeni 52 Cilt 1 - Dost Kazığı epu indir, Suicide Squad Yeni 52 Cilt 1 - Dost Kazığı mobil indir, Suicide Squad Yeni 52 Cilt 1 - Dost Kazığı oku, Suicide Squad Yeni 52 Cilt 1 - Dost Kazığı pdf oku, Suicide Squad Yeni 52 Cilt 1 - Dost Kazığı kitabı oku, pdf indir, pdf kitap indir, pdf kitap, pdf roman,Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın