Taduno'nun Şarkısı PDF İndir (Odafe Atogun)

Kendinize ait paylaşılmasını istediğiniz pdf, slaytlar, ders notları, kitaplar, romanlar, şiirler, programlar vb. öğrencilere yardımcı olacak ne varsa bizlere iletişim sayfasından gönderebilirsiniz.Taduno'nun Şarkısı

Taduno'nun Şarkısı
Askerler, ilk başlarda, Taduno'nun gülümsemesini fildişi kuledeki Başkan'ın gülümsemesine benzetiyordu. Fakat kısa süre sonra fark ettiler ki, Başkan'ın gülümsemesi, bu mahkumun gülümsemesi gibi kalıcı değildi... Taduno hemen konuya geldi. "Lela ile ilgili daha fazla bilgiye ihtiyacım var. Lela neden kaçırıldı?" Komiser Bello ona düşünceli düşünceli baktı. "Evet, neden kaçırıldı?" diye ısrar etti Taduno. "Hükümet onun erkek arkadaşını arıyor. Bu adam, hükümete sorun çıkarmak için müziğini kullanmış olan bir müzisyen. Lela'nın erkek arkadaşını bulamadıkları için kendisini kaçırdılar rehine olarak." "Yani hükümetin asıl peşinde olduğu kişi Lela'nın erkek arkadaşı mı?" "Evet. Eğer o adamı bulur ve hükümet lehine şarkı söylemesini sağlarlarsa, kız serbest bırakılacak. Yoksa öldürülecek. Adamın müziğinin bir devrimi başlatmasından ve hükümeti devirmesinden korkuyorlar." "Ama Lela masum." Komiser Bello sessiz sessiz güldü. "Hükümet masumiyete inanmaz..."


İçerik indirme linki telif hakkı nedeniyle kaldırılmıştır. Bundan sonra sitemizde telif hakkı olmayan ücretsiz içerikler yayınlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.


Taduno'nun Şarkısı pdf indir, Taduno'nun Şarkısı pdf, Taduno'nun Şarkısı epub, Taduno'nun Şarkısı epu indir, Taduno'nun Şarkısı mobil indir, Taduno'nun Şarkısı oku, Taduno'nun Şarkısı pdf oku, Taduno'nun Şarkısı kitabı oku, pdf indir, pdf kitap indir, pdf kitap, pdf roman,Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın