A'dan Z'ye Kurtuluş Savaşı ve Atatürk Dönemi (3 Cilt) (Kolektif) PDF İndir

Kendinize ait paylaşılmasını istediğiniz pdf, slaytlar, ders notları, kitaplar, romanlar, şiirler, programlar vb. öğrencilere yardımcı olacak ne varsa bizlere iletişim sayfasından gönderebilirsiniz.A'dan Z'ye Kurtuluş Savaşı ve Atatürk Dönemi (3 Cilt)

A'dan Z'ye Kurtuluş Savaşı ve Atatürk Dönemi (3 Cilt)
Kurtuluş Savaşı öncesi ülkenin durumu, Milli Mücadele'nin başlangıç yılları, Cumhuriyet'in ilanı ve Atatürk dönemi olarak üç ciltte ele alınan, Kurtuluş Savaşımızla ilgili bilmek istediğiniz her şeyin A'dan Z'ye alfabetik sırayla ele alındığı bu eserde, döneme damgasını vuran asker ve sivil kişiler... Kongreler, direniş mitingleri, savaşlar ve antlaşmalar... Ayaklanmalar, partiler, dernekler... Bu dönemde çıkan dergi, gazete ve kitaplar... Kurtuluş Savaşı'yla ilgili romanlar ve özetleri... Atatürk'ün hayatı, eserleri ve... en büyük eseri: Devrimler... yer almakta... Tüm ayrıntılarıyla Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluş öyküsünün anlatıldığı eserdeki pek çok madde; Atatürk'ün, büyük eseri Nutuk'ta konuyu nasıl ele aldığını gösteren bölümlerle desteklendi: Ayrıca konunun daha iyi anlaşılmasını kolaylaştıracak harita, kroki, fotoğraf ve alıntılarla zenginleştirildi.

İçerik indirme linki telif hakkı nedeniyle kaldırılmıştır. Bundan sonra sitemizde telif hakkı olmayan ücretsiz içerikler yayınlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

A'dan Z'ye Kurtuluş Savaşı ve Atatürk Dönemi (3 Cilt) pdf indir, A'dan Z'ye Kurtuluş Savaşı ve Atatürk Dönemi (3 Cilt) pdf, A'dan Z'ye Kurtuluş Savaşı ve Atatürk Dönemi (3 Cilt) epub, A'dan Z'ye Kurtuluş Savaşı ve Atatürk Dönemi (3 Cilt) epu indir, A'dan Z'ye Kurtuluş Savaşı ve Atatürk Dönemi (3 Cilt) mobil indir, A'dan Z'ye Kurtuluş Savaşı ve Atatürk Dönemi (3 Cilt) oku, A'dan Z'ye Kurtuluş Savaşı ve Atatürk Dönemi (3 Cilt) pdf oku, A'dan Z'ye Kurtuluş Savaşı ve Atatürk Dönemi (3 Cilt) kitabı oku, pdf indir, pdf kitap indir, pdf kitap, pdf roman,Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın