Atatürk'ün Anlatımıyla Kurtuluş Savaşı Nutuk (Bülent Özükan) PDF İndir

Kendinize ait paylaşılmasını istediğiniz pdf, slaytlar, ders notları, kitaplar, romanlar, şiirler, programlar vb. öğrencilere yardımcı olacak ne varsa bizlere iletişim sayfasından gönderebilirsiniz.Atatürk'ün Anlatımıyla Kurtuluş Savaşı Nutuk

Atatürk'ün Anlatımıyla Kurtuluş Savaşı Nutuk
Atatürk'ün, Kurtuluş Savaşı'nı, Cumhuriyet'in İlânını ve devrimleri anlatan uzun söylevi "Büyük Nutuk", Türk askeri ve siyasi tarihinin en önemli belgelerindendir. Aynı zamanda çoşkun bir edebi üsluba sahip olan bu eserinde Atatürk, 19 Mayıs 1919'da Samsun'a ayak bastığı günden başlayarak, Osmanlı Devleti'nin içinde bulunduğu durumu sergiler. Kurtuluş Savaşı'nın değişik evreleri, savaşın kazanılması ve cumhuriyet'in ilanı, yeni bir devletin kuruluşundaki güçlükler ve devrimler, eserdeki başlıca konular. Atatürk'ün ünlü "Türk Gençliğine Hitabı" ile sona eren bu eseri kronolojik sırayla, belge ve fotoğraflarla sunuyoruz.

İçerik indirme linki telif hakkı nedeniyle kaldırılmıştır. Bundan sonra sitemizde telif hakkı olmayan ücretsiz içerikler yayınlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Atatürk'ün Anlatımıyla Kurtuluş Savaşı Nutuk pdf indir, Atatürk'ün Anlatımıyla Kurtuluş Savaşı Nutuk pdf, Atatürk'ün Anlatımıyla Kurtuluş Savaşı Nutuk epub, Atatürk'ün Anlatımıyla Kurtuluş Savaşı Nutuk epu indir, Atatürk'ün Anlatımıyla Kurtuluş Savaşı Nutuk mobil indir, Atatürk'ün Anlatımıyla Kurtuluş Savaşı Nutuk oku, Atatürk'ün Anlatımıyla Kurtuluş Savaşı Nutuk pdf oku, Atatürk'ün Anlatımıyla Kurtuluş Savaşı Nutuk kitabı oku, pdf indir, pdf kitap indir, pdf kitap, pdf roman,Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın