Fotoğraflarla Atatürk'ün Cumhuriyeti - 3 Kitap Takım (Eriş Ülger) PDF İndir

Kendinize ait paylaşılmasını istediğiniz pdf, slaytlar, ders notları, kitaplar, romanlar, şiirler, programlar vb. öğrencilere yardımcı olacak ne varsa bizlere iletişim sayfasından gönderebilirsiniz.Eriş Ülger

Fotoğraflarla Atatürk'ün Cumhuriyeti - 3 Kitap Takım
Bütün dünya bilsin ki, benim için yandaşlık vardır; Cumhuriyet yandaşlığı, düşünsel ve toplumsal devrim yandaşlığı. Bu noktada yeni Türkiye topluluğunda, bir bireyi bunun dışında düşünmek istemiyorum. Cumhuriyet, ahlâki erdeme dayalı bir idaredir. Cumhuriyet erdemdir. Sultanlık korku ve tehdide dayalı bir idaredir Cumhuriyet erdemli ve namuslu insanlar yetiştirir. Sultanlık korkuya, tehdide dayalı olduğu için korkak, alçak, sefil, rezil insanlar yetiştirir. Aralarındaki fark bundan ibarettir. 14. 10. 1925, (İzmir Kız Öğretmen Okulundaki Konuşması)

İçerik indirme linki telif hakkı nedeniyle kaldırılmıştır. Bundan sonra sitemizde telif hakkı olmayan ücretsiz içerikler yayınlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Fotoğraflarla Atatürk'ün Cumhuriyeti - 3 Kitap Takım pdf indir, Fotoğraflarla Atatürk'ün Cumhuriyeti - 3 Kitap Takım pdf, Fotoğraflarla Atatürk'ün Cumhuriyeti - 3 Kitap Takım epub, Fotoğraflarla Atatürk'ün Cumhuriyeti - 3 Kitap Takım epu indir, Fotoğraflarla Atatürk'ün Cumhuriyeti - 3 Kitap Takım mobil indir, Fotoğraflarla Atatürk'ün Cumhuriyeti - 3 Kitap Takım oku, Fotoğraflarla Atatürk'ün Cumhuriyeti - 3 Kitap Takım pdf oku, Fotoğraflarla Atatürk'ün Cumhuriyeti - 3 Kitap Takım kitabı oku, pdf indir, pdf kitap indir, pdf kitap, pdf roman,Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın