Mustafa Kemal'den Atatürk'e (Semih S. Tezcan) PDF İndir

Kendinize ait paylaşılmasını istediğiniz pdf, slaytlar, ders notları, kitaplar, romanlar, şiirler, programlar vb. öğrencilere yardımcı olacak ne varsa bizlere iletişim sayfasından gönderebilirsiniz.Mustafa Kemal'den Atatürk'e

Mustafa Kemal'den Atatürk'e
Semih S. Tezcan'ın kaleme aldığı Mustafa Kemal'den Atatürk'e, Yüksek Öğrenim Eğitim ve Araştırma Vakfı'ndan çıktı. Kitapta, çocukluğundan itibaren Mustafa Kemal Atatürk'ün karakterini şekillendiren gelişmeler, düşüncelerinin zaman içindeki evrimi, aşkları ve tutkuları, gençlik yıllarının az bilinen yönleri, siyasi ve askeri pratiklerinden kesitler eşliğinde anlatılıyor. Mustafa Kemal'den Atatürk'e, bir Osmanlı subayı olan Mustafa Kemal'in, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Atatürk'e dönüşmesi hikâyesini görsel bir zenginlikle okurlara aktarıyor. Kitapta, Atatürk'ün özel koleksiyonlardan seçilen nadir fotoğraflarının yanı sıra Osmanlı ve erken Cumhuriyet dönemi gazete ve dergilerinden seçilen tarihî kupürler, İngiliz, Fransız, Alman ve İtalyan basınından derlenen ve Türkiye'de ilk kez yayımlanan çok özel görsel dokümanlar yer alıyor. Türk devriminin temel kavram ve değerlerini tarihsel gelişimi içinde ele alan Mustafa Kemal'den Atatürk'e, zengin görselliğiyle her yaştan okurlar için keyifle okunacak bir başvuru kaynağı olma iddiasını taşıyor.

İçerik indirme linki telif hakkı nedeniyle kaldırılmıştır. Bundan sonra sitemizde telif hakkı olmayan ücretsiz içerikler yayınlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Mustafa Kemal'den Atatürk'e pdf indir, Mustafa Kemal'den Atatürk'e pdf, Mustafa Kemal'den Atatürk'e epub, Mustafa Kemal'den Atatürk'e epu indir, Mustafa Kemal'den Atatürk'e mobil indir, Mustafa Kemal'den Atatürk'e oku, Mustafa Kemal'den Atatürk'e pdf oku, Mustafa Kemal'den Atatürk'e kitabı oku, pdf indir, pdf kitap indir, pdf kitap, pdf roman,Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın