Begüm'ün Beş Yüz Milyonu (Jules Verne) PDF İndir

Kendinize ait paylaşılmasını istediğiniz pdf, slaytlar, ders notları, kitaplar, romanlar, şiirler, programlar vb. öğrencilere yardımcı olacak ne varsa bizlere iletişim sayfasından gönderebilirsiniz.Begüm'ün Beş Yüz Milyonu

Begüm'ün Beş Yüz Milyonu

Uluslararası Sağlığı Koruma Kongresi'ne katılmak üzere Londra'da bulunan Doktor Sarrasin burada kendisine muazzam bir miras kaldığını öğrenir. Ailesi ve kendi için planlar yapmak yerine bu mirasla insanlığın yararına olacak, her türlü sağlık ve refah koşulunun sağlandığı Frans-Kent adında bir kent inşa etmeye karar verir. Fakat bu mirasta hak iddia eden bir başka kişi daha olacaktır: Profesör Schultze. O ise mirastan alacağı payla dünyanın en büyük demir işletmesi ve top üreticisi olacak bir Çelik Kent inşa etmeyi planlıyordur. Birbirine tamamen zıt fikirler temelinde inşa edilecek bu iki şehirden sadece bir tanesi kalıcı olmayı başaracaktır, ama hangisi?

İçerik indirme linki telif hakkı nedeniyle kaldırılmıştır. Bundan sonra sitemizde telif hakkı olmayan ücretsiz içerikler yayınlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Begüm'ün Beş Yüz Milyonu pdf indir
, Begüm'ün Beş Yüz Milyonu pdf, Begüm'ün Beş Yüz Milyonu epub, Begüm'ün Beş Yüz Milyonu epu indir, Begüm'ün Beş Yüz Milyonu mobil indir, Begüm'ün Beş Yüz Milyonu oku, Begüm'ün Beş Yüz Milyonu pdf oku, Begüm'ün Beş Yüz Milyonu kitabı oku, pdf indir, pdf kitap indir, pdf kitap, pdf roman,Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın