Beklentiler Üzer (Ahmet Yavuz) PDF İndir

Kendinize ait paylaşılmasını istediğiniz pdf, slaytlar, ders notları, kitaplar, romanlar, şiirler, programlar vb. öğrencilere yardımcı olacak ne varsa bizlere iletişim sayfasından gönderebilirsiniz.Beklentiler Üzer

Beklentiler Üzer

Ne kadar gün gelmediysen, O kadar gün yanığım var ellerimin üzerinde. Ne kadar gün başkasıyla güldüysen, O kadar gün somurtmuşluğum. Ne kadar gün ağladıysan, O kadar gün ölmüşlüğüm var. Ne kadar sevmediysen, O kadar sevmişliğim, köpek olmuşluğum var kapında bu ayazda! Ne kadar yalanın varsa, O kadar kanmışlığım var… Ne kadar neşeliysen o kadar şiirim. Sen bu işe ne dersin bilmem ama benim bu hayatta çok kaybetmişliğim var.

İndirme linki telif hakkı nedeniyle kaldırılmıştır. Bundan sonra sitemizde telif hakkı olmayan ücretsiz içerikler yayınlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Beklentiler Üzer pdf indir, Beklentiler Üzer pdf, Beklentiler Üzer epub, Beklentiler Üzer epu indir, Beklentiler Üzer mobil indir, Beklentiler Üzer oku, Beklentiler Üzer pdf oku, Beklentiler Üzer kitabı oku, pdf indir, pdf kitap indir, pdf kitap, pdf roman,Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın