Çiftlikten Öyküler - Essex Counyt 1. Kitap (Jeff Lemire) PDF İndir

Kendinize ait paylaşılmasını istediğiniz pdf, slaytlar, ders notları, kitaplar, romanlar, şiirler, programlar vb. öğrencilere yardımcı olacak ne varsa bizlere iletişim sayfasından gönderebilirsiniz.Çiftlikten Öyküler - Essex Counyt 1. Kitap

Çiftlikten Öyküler - Essex Counyt 1. Kitap

Xeric ödüllü sanatçı Jeff lemire, yakın zamanda öksüz kalmış ve Kanada'da Güneybatı Ontario'da amcasıyla yaşayan on yaşındaki Lester'ın öyküsünü resmediyor. Amcasıyla ilişkisi gittikçe gerginleşirken Lester, küçük kasabanın benzin istasyonunun iri kıyım sahibi, travma geçirmiş eski bir hokey oyuncusu olan Jimmy Lebeuf'la arkadaşlık kuruyor. İkisi süper kahramanların, uzaylı istilacıların ve eski tarz göl buz hokeyinin olduğu kendinlerine özel bir hayal dünyasına kaçıyorlar. "Lemire'ın çizgisi rahat, cesur ve altın değerinde, içinden adeta duygu taşıyor." -Rain Taxi- Çiftlikten öyküler, Lemıre'ın Ontarıo'da doğup büyüdüğü yer olan Essex County'nin kurgusal bir tasvirinde geçen ve üçleme olarak yayınlanan grafik romanlar dizisinin ilk cildidir.

İçerik indirme linki telif hakkı nedeniyle kaldırılmıştır. Bundan sonra sitemizde telif hakkı olmayan ücretsiz içerikler yayınlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Çiftlikten Öyküler - Essex Counyt 1. Kitap pdf indir
, Çiftlikten Öyküler - Essex Counyt 1. Kitap pdf, Çiftlikten Öyküler - Essex Counyt 1. Kitap epub, Çiftlikten Öyküler - Essex Counyt 1. Kitap epu indir, Çiftlikten Öyküler - Essex Counyt 1. Kitap mobil indir, Çiftlikten Öyküler - Essex Counyt 1. Kitap oku, Çiftlikten Öyküler - Essex Counyt 1. Kitap pdf oku, Çiftlikten Öyküler - Essex Counyt 1. Kitap kitabı oku, pdf indir, pdf kitap indir, pdf kitap, pdf roman,Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın