Düşlerime Kuşlar Konuyor (Mehmet Güler) PDF İndir

Kendinize ait paylaşılmasını istediğiniz pdf, slaytlar, ders notları, kitaplar, romanlar, şiirler, programlar vb. öğrencilere yardımcı olacak ne varsa bizlere iletişim sayfasından gönderebilirsiniz.Düşlerime Kuşlar Konuyor

Düşlerime Kuşlar Konuyor

Bu bir sevgi, sevda, umut romanıdır... Dilber'le Kuzgun, ilkgençlik dönemlerinde birbirlerine delicesine sevdalanırlar. Dilber,arkadaşını hemen her gün yeni baştankendisine bağlayacak, şaşırtacak kadar çılgın bir kızdır. Sevgilerini ölümsüzleştirmek içinCevizli Bahçe'ye birlikte ceviz dikerler. Onun büyümesini sabırla beklerler. Diktikleri ceviz sevda sevda büyür. Ceviz ağaçlarının,önünden geçenlerin fotoğra? arını çektiklerini,o fotoğrafı gövdelerinde sakladıklarınıbiliyorlardır. Kuzgun'la Dilber hiç ayrılmamayakarar vermişlerdir. Ama hayat acımasızdır vesürprizlerle doludur. Düşlerine kuşlar konan buiki genci birbirinden ayırır... Ceviz ağacının çektiği fotoğra? ar kim bilir ne zaman ortaya çıkacak? Mehmet Güler'in güçlü anlatımıyla adeta birmasala dönüşen öykü, yüreklerinizi ısıtacak.

İndirme linki telif hakkı nedeniyle kaldırılmıştır. Bundan sonra sitemizde telif hakkı olmayan ücretsiz içerikler yayınlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Düşlerime Kuşlar Konuyor pdf indir, Düşlerime Kuşlar Konuyor pdf, Düşlerime Kuşlar Konuyor epub, Düşlerime Kuşlar Konuyor epu indir, Düşlerime Kuşlar Konuyor mobil indir, Düşlerime Kuşlar Konuyor oku, Düşlerime Kuşlar Konuyor pdf oku, Düşlerime Kuşlar Konuyor kitabı oku, pdf indir, pdf kitap indir, pdf kitap, pdf roman,Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın