Express Dergisi Sayı 147 (Kolektif) PDF İndir

Kendinize ait paylaşılmasını istediğiniz pdf, slaytlar, ders notları, kitaplar, romanlar, şiirler, programlar vb. öğrencilere yardımcı olacak ne varsa bizlere iletişim sayfasından gönderebilirsiniz.Express Dergisi Sayı 147

Express Dergisi Sayı 147

Express Aralık sayısında da derinlikli söyleşi ve yazılarla ülke ve dünya gündemini tartışıyor. Funda Susamoğlu'yla Parsel sergisi, Yeşim Ustaoğlu'yla Tereddüt filmi, Doğu Eroğlu'yla Türkiye-IŞİD ilişkisi, Korkut Boratav'la 2016'nın ekonomi karnesi, Orhan Gazi Ertekin'le 2016'nın hukuk ve yargı karnesi, David Harvey'le kentsel rantın üretimi üzerine yapılan söyleşilerin yanı sıra Ragıp Duran, Aslı Odman ve Demet Ş. Dinler'in yazıları dergide yer alan konular arasında.

İçerik indirme linki telif hakkı nedeniyle kaldırılmıştır. Bundan sonra sitemizde telif hakkı olmayan ücretsiz içerikler yayınlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Express Dergisi Sayı 147 pdf indir
, Express Dergisi Sayı 147 pdf, Express Dergisi Sayı 147 epub, Express Dergisi Sayı 147 epu indir, Express Dergisi Sayı 147 mobil indir, Express Dergisi Sayı 147 oku, Express Dergisi Sayı 147 pdf oku, Express Dergisi Sayı 147 kitabı oku, pdf indir, pdf kitap indir, pdf kitap, pdf roman,Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın