Haç ve Hilal-Savrulan Yürekler (David Ball) PDF İndir

Kendinize ait paylaşılmasını istediğiniz pdf, slaytlar, ders notları, kitaplar, romanlar, şiirler, programlar vb. öğrencilere yardımcı olacak ne varsa bizlere iletişim sayfasından gönderebilirsiniz.Haç ve Hilal-Savrulan Yürekler

Haç ve Hilal-Savrulan Yürekler

Akdeniz'de Haç ve Hilal'in amansız mücadelesi sürerken, üç genç tutkularının ve kaderlerin girdabında dört bir yana savrulur. Malta'dan Cezayir'e kaçırılıp köle yapılan Nico, devşirme olarak Sultan Süleynan'ın sarayına girer. Cerrah olmayı planlayan Christien kendini şövalye olarak Kral'a ve kilise'ye adar. Okuma yazma öğrenme aşkına büyük fedakarlıkları göze alan Maria'nın hayalinde bir prenses olmak vardır. Osmanlı donanmasının Akdeniz'e hakim olduğu yıllarda, Cezayir, İstanbul, Paris ve Malta ekseninde, üç gencin, her biri ayrı bir macera, tutku ve cesaret örneği oluşturan, kendi yollarını ve kimliklerini arayışlarının hikayesi.... Biz kimiz ? Köle mi, şövalye mi? Ölmek için mi, yaşatmak için mi geldik dünyaya ? Müslüman mı doğarız, Hırisyiyan mı ?

İçerik indirme linki telif hakkı nedeniyle kaldırılmıştır. Bundan sonra sitemizde telif hakkı olmayan ücretsiz içerikler yayınlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Haç ve Hilal-Savrulan Yürekler pdf indir
, Haç ve Hilal-Savrulan Yürekler pdf, Haç ve Hilal-Savrulan Yürekler epub, Haç ve Hilal-Savrulan Yürekler epu indir, Haç ve Hilal-Savrulan Yürekler mobil indir, Haç ve Hilal-Savrulan Yürekler oku, Haç ve Hilal-Savrulan Yürekler pdf oku, Haç ve Hilal-Savrulan Yürekler kitabı oku, pdf indir, pdf kitap indir, pdf kitap, pdf roman,Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın