Neveser (Neveser) PDF İndir

Kendinize ait paylaşılmasını istediğiniz pdf, slaytlar, ders notları, kitaplar, romanlar, şiirler, programlar vb. öğrencilere yardımcı olacak ne varsa bizlere iletişim sayfasından gönderebilirsiniz.Neveser

Neveser

"Kadehlerimizi kaldırıyoruz. Ud sesi geliyor öteden. Bir kız, incecik sesiyle hem çalıp nem söylüyor: "Kimseye etmem şikayet, ağlarım ben halime.." - "Tanışmamıza," diyor Neveser Hanım gülümseyerek. Gözleri okyanus ve derin; teni toprak ve belki de sıcak. Ekliyor: - "Ve yazdıklarınıza.." - "Ve burada yatmışlara.." diyorum. Duralıyor: "Evet, Gorbaçov, Toscani gibi ünlüler kalmış bu otelin kral dairesinde, Forbes'te yazıyor; ama ben onların şerefine içmem." Kral dairesinin, eskiden hapishane müdürünün odası olduğunu nereden bilsin?

İçerik indirme linki telif hakkı nedeniyle kaldırılmıştır. Bundan sonra sitemizde telif hakkı olmayan ücretsiz içerikler yayınlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Neveser pdf indir
, Neveser pdf, Neveser epub, Neveser epu indir, Neveser mobil indir, Neveser oku, Neveser pdf oku, Neveser kitabı oku, pdf indir, pdf kitap indir, pdf kitap, pdf roman,Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın