Olabileceğinizin En İyisi Olun! (Brian Tracy) PDF İndir

Kendinize ait paylaşılmasını istediğiniz pdf, slaytlar, ders notları, kitaplar, romanlar, şiirler, programlar vb. öğrencilere yardımcı olacak ne varsa bizlere iletişim sayfasından gönderebilirsiniz.Olabileceğinizin En İyisi Olun!

Olabileceğinizin En İyisi Olun!

İnsanların başarılı olabilmeleri ve yüksek bir performans gösterebilmeleri için, kendilerine saygı duymaları ve güvenmeleri gerekir. Bunu sağlayabilmeleri için de onlara, önemli ve değerli insanlar olarak davranılmalıdır. Diğer insanları kınamak, eleştirmek ve korkutmak yerine; onları, her fırsatta ve herkesin önünde övün, takdir edin ve kutlayın! Bir liderin başlıca görevi, içinde bulunduğu ortamı yaşamak ve çalışmak için harika bir yer haline getirmektir. "Olabileceğinizin En İyisi Olun", yöneticilik ya da liderlik yapanlara, birlikte çalıştıkları kişilerden en yüksek performansı nasıl elde edebileceklerini öğretiyor. Sürekli değişmekte olan bu dünyada, Brian Tracy bize üstün performans gösterebilmemiz için izlenmesi kolay bir yol haritası sunuyor. Bu kitap, her lider için "olmazsa olmaz" bir kaynak.

İçerik indirme linki telif hakkı nedeniyle kaldırılmıştır. Bundan sonra sitemizde telif hakkı olmayan ücretsiz içerikler yayınlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Olabileceğinizin En İyisi Olun! pdf indir
, Olabileceğinizin En İyisi Olun! pdf, Olabileceğinizin En İyisi Olun! epub, Olabileceğinizin En İyisi Olun! epu indir, Olabileceğinizin En İyisi Olun! mobil indir, Olabileceğinizin En İyisi Olun! oku, Olabileceğinizin En İyisi Olun! pdf oku, Olabileceğinizin En İyisi Olun! kitabı oku, pdf indir, pdf kitap indir, pdf kitap, pdf roman,Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın