Sekoya ve Ben (Ayfer Yüksel) PDF İndir

Kendinize ait paylaşılmasını istediğiniz pdf, slaytlar, ders notları, kitaplar, romanlar, şiirler, programlar vb. öğrencilere yardımcı olacak ne varsa bizlere iletişim sayfasından gönderebilirsiniz.Sekoya ve Ben

Sekoya ve Ben

Suç mu suçluydu, nedeni mi? Nedenler masum ise suçun adı neydi? “Onlar benim ailemdi! Suçsuzluğuma inanmaları için delile ihtiyaçları yoktu!” diyor Nisa. Kırılıyor, paramparça oluyor ama vazgeçmiyor. Varı yoğu iki kolu, iki bacağı! Biri de sakat üstelik. Ama çocukları istedi ya, ‘Bizim annemiz sekoya gibi değil’ dediler ya bir kez, o sekoya kadar güçlü olacak. Kararlı. Anne olmayı seçiyor Nisa! Annelik zamanından çalacak her ihtimali, kariyerini, zevklerini, aşkını, gururunu birey olmanın vereceği tüm hazları elinin tersiyle iteliyor ama nafile! Bu kez de vazgeçtiği tüm roller, eksikliği gibi yüzüne çarpılıyor. “Olsun!” diyor Nisa. Öğreniyor zamanla, hayatın acımasız sürprizlerine hazır olmayı, gözyaşlarını içine akıtıp duvar örmeyi, o duvarla devleşip çocuklarını kötülüklerden korumayı…Sekoya ve Ben, sıradan olmayı seçen sıradışı bir annenin, Nisa’nın hikayesi. Sınırları zorlamak değil, sınırların içinde kalabilmek bütün meselesi.

İçerik indirme linki telif hakkı nedeniyle kaldırılmıştır. Bundan sonra sitemizde telif hakkı olmayan ücretsiz içerikler yayınlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Sekoya ve Ben pdf indir
, Sekoya ve Ben pdf, Sekoya ve Ben epub, Sekoya ve Ben epu indir, Sekoya ve Ben mobil indir, Sekoya ve Ben oku, Sekoya ve Ben pdf oku, Sekoya ve Ben kitabı oku, pdf indir, pdf kitap indir, pdf kitap, pdf roman,Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın