Şeyimin Derdi (Hilal Nesin) PDF İndir

Kendinize ait paylaşılmasını istediğiniz pdf, slaytlar, ders notları, kitaplar, romanlar, şiirler, programlar vb. öğrencilere yardımcı olacak ne varsa bizlere iletişim sayfasından gönderebilirsiniz.Şeyimin Derdi

Şeyimin Derdi


Kitabın adına aldanıp abul sabuk yazılar bulacağını sanan okurlar, hayal kırıklığı yaşayabilirler. Akıllarına ateşli sayfalar, çılgın anılar, kırbaçlarla, çizmelerle, kelepçelerle bezenmiş fanteziler gelebilir. Hayal kırıklığına uğratacağım okurlarımdan özür diliyorum. Saydığım malzeme ve fantezilerden bende yok. Benim " şeye " bakış açım sadece vücudumuzun bir organından ibaret değil. Bunu da belirtmeden geçemeyeceğim. Ayrıca sevgili okurlar, memleketimizde " Şeyinin " derdi olmayan var mı ? Söyler misiniz ?
İçerikindirme linki telif hakkı nedeniyle kaldırılmıştır. Bundan sonra sitemizde telif hakkı olmayan ücretsiz içerikler yayınlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Şeyimin Derdi pdf indir, Şeyimin Derdi pdf, Şeyimin Derdi epub, Şeyimin Derdi epu indir, Şeyimin Derdi mobil indir, Şeyimin Derdi oku, Şeyimin Derdi pdf oku, Şeyimin Derdi kitabı oku, pdf indir, pdf kitap indir, pdf kitap, pdf roman,Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın