Türklüğümüzle Gurur Duymamız İçin 1001 Neden (Aytekin Gezici) PDF İndir

Kendinize ait paylaşılmasını istediğiniz pdf, slaytlar, ders notları, kitaplar, romanlar, şiirler, programlar vb. öğrencilere yardımcı olacak ne varsa bizlere iletişim sayfasından gönderebilirsiniz.Türklüğümüzle Gurur Duymamız İçin 1001 Neden

Türklüğümüzle Gurur Duymamız İçin 1001 Neden

Tarihte Türk sözcüğü güç-kuvvet anlamına geliyor. Ateşe egemen ilk topluluk Türklerdir. İlk kumaş ve kâğıt parayı Türkler icat etti. Yel değirmenini Göktürkler icat etmiştir. Bono ve poliçeyi Türkler icat etti. Dünyanın en iyi silah tekniği Türklere aittir. Dünyada çekirdek aile kavramı Türklerle gelişmiştir. Eski Türkler modern tıbbın yeni keşfettiği DNA testini biliyordu. Eski Türklerin inancıyla İslamiyet'in ortak noktaları çok fazlaydı. İlk Türk mutasavvıfı Ahmet Yesevi. Kristof Kolomb bir Osmanlı casusuydu. Napolyon ilk yenilgisini Türklerden almıştır. Osmanlı'da kilise, havra ve cami hep yan yanaydı. Pantolon ve ceket insanlığa Türkle tarafından tanıtılmıştır. Eski Türklerin tedavi metotlarına bugünün batı dünyası hayran kalıyor. Batılılar akıl hastalarını yakarken, Türkler müzikle tedavi ediyordu. Dağdaki aç kurtları doyurmak için cemiyetler kurulmuştur. Geçmişten günümüze Türk ırkını yeniden tanımak, insanlığa kazandırdıklarını öğrenmek ve Türklerin bilim, sanat, dil, tıp, kültür, uygarlık, edebiyat, siyaset ve daha pek çok konuda ulaştıkları noktayı görebilmek için harika bir başucu kaynağı.

İndirme linki telif hakkı nedeniyle kaldırılmıştır. Bundan sonra sitemizde telif hakkı olmayan ücretsiz içerikler yayınlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Türklüğümüzle Gurur Duymamız İçin 1001 Neden pdf indir, Türklüğümüzle Gurur Duymamız İçin 1001 Neden pdf, Türklüğümüzle Gurur Duymamız İçin 1001 Neden epub, Türklüğümüzle Gurur Duymamız İçin 1001 Neden epu indir, Türklüğümüzle Gurur Duymamız İçin 1001 Neden mobil indir, Türklüğümüzle Gurur Duymamız İçin 1001 Neden oku, Türklüğümüzle Gurur Duymamız İçin 1001 Neden pdf oku, Türklüğümüzle Gurur Duymamız İçin 1001 Neden kitabı oku, pdf indir, pdf kitap indir, pdf kitap, pdf roman,Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın