Ufaklık Serüven Peşinde 1 - Batık Kente Yolculuk (Tuncel Altınköprü) PDF İndir

Kendinize ait paylaşılmasını istediğiniz pdf, slaytlar, ders notları, kitaplar, romanlar, şiirler, programlar vb. öğrencilere yardımcı olacak ne varsa bizlere iletişim sayfasından gönderebilirsiniz.Ufaklık Serüven Peşinde 1 - Batık Kente Yolculuk

Ufaklık Serüven Peşinde 1 - Batık Kente Yolculuk

Marmara Denizi'nin derinliklerinde batık bir kent bulunur. Adı Kyzikos'tur. Kahramanımız Ufaklık ve kız arkadaşı Gizem, teknoloji harikası tekneleri Deniz Kurdu'yla bu tarihi kenti keşfe çıkarlar. Ancak kendilerini, yaşayan bir İlk Çağ kentinde, tehlikelerle dolu serüvenin içinde bulurlar. Pek çok kez ölümle yüz yüze gelseler de her seferinde kurtulmayı başarırlar. Binlerce yıldan beri kinle, düşmanlıkla iç içe yaşayan bu kente, arkadaşlığın ve dostluğun tohumlarını atarlar. Dostlar edinir, arkadaşlıklar kurarlar. Tarihin en büyük hazinelerinden birini bulup yeryüzüne geri dönerler. Bu olağanüstü serüveni onlarla birlikte yaşamaya ne dersiniz?

İçerik indirme linki telif hakkı nedeniyle kaldırılmıştır. Bundan sonra sitemizde telif hakkı olmayan ücretsiz içerikler yayınlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Ufaklık Serüven Peşinde 1 - Batık Kente Yolculuk pdf indir
, Ufaklık Serüven Peşinde 1 - Batık Kente Yolculuk pdf, Ufaklık Serüven Peşinde 1 - Batık Kente Yolculuk epub, Ufaklık Serüven Peşinde 1 - Batık Kente Yolculuk epu indir, Ufaklık Serüven Peşinde 1 - Batık Kente Yolculuk mobil indir, Ufaklık Serüven Peşinde 1 - Batık Kente Yolculuk oku, Ufaklık Serüven Peşinde 1 - Batık Kente Yolculuk pdf oku, Ufaklık Serüven Peşinde 1 - Batık Kente Yolculuk kitabı oku, pdf indir, pdf kitap indir, pdf kitap, pdf roman,Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın