Unutulmayan İnsanlar (Cem Ali Yaman, Ali Çankırılı) PDF İndir

Kendinize ait paylaşılmasını istediğiniz pdf, slaytlar, ders notları, kitaplar, romanlar, şiirler, programlar vb. öğrencilere yardımcı olacak ne varsa bizlere iletişim sayfasından gönderebilirsiniz.Unutulmayan İnsanlar

Unutulmayan İnsanlar

"Başarıya giden yol zorluklarla, engellerle, imkânsızlıklarla, acılarla doludur. Bunları kabullenip yola çıkanlar, sabır ve sebatla yılmadan devam edenler başarıya ulaşırlar. Hiç kimse başarı merdivenlerini elleri cebinde tırmanmamıştır." "Veren el, alan elden hayırlıdır. İyilik, iyilik yapana da iyi gelir. Merhamet duygusunu güçlendirir, verdikçe veresi gelir insanın." Bu, tercüme edilmiş bir "kişisel gelişim" kitabı değildir, ama okuduktan sonra sizi geliştirdiğini göreceksiniz.

İçerik indirme linki telif hakkı nedeniyle kaldırılmıştır. Bundan sonra sitemizde telif hakkı olmayan ücretsiz içerikler yayınlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Unutulmayan İnsanlar pdf indir
, Unutulmayan İnsanlar pdf, Unutulmayan İnsanlar epub, Unutulmayan İnsanlar epu indir, Unutulmayan İnsanlar mobil indir, Unutulmayan İnsanlar oku, Unutulmayan İnsanlar pdf oku, Unutulmayan İnsanlar kitabı oku, pdf indir, pdf kitap indir, pdf kitap, pdf roman,Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın