Karabibik (Nabizade Nazım ) PDF İndir

Kendinize ait paylaşılmasını istediğiniz pdf, slaytlar, ders notları, kitaplar, romanlar, şiirler, programlar vb. öğrencilere yardımcı olacak ne varsa bizlere iletişim sayfasından gönderebilirsiniz.Karabibik

Karabibik
Karabibik, babadan kalan on iki dönümlük tarlanın bir kısmını satmak zorunda kalmış; kalan kısmı da elinden gitmesine direnen bir köylüdür. Tek derdi tarlasını sürüp, ekmeğini çıkartmaktır. Karabibik, bir devrin Türk köylüsünü, hayat şartlarını, hayallerini, giyim kuşamlarını konu almıştır. Nâbizâde Nâzım’ın, bu eseri; Türk köy hayatı ve Türk köylüsünü anlatması açısından bir ilk kabul edilmektedir.


İndirme linki telif hakkı nedeniyle kaldırılmıştır. Bundan sonra sitemizde telif hakkı olmayan ücretsiz içerikler yayınlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Karabibik pdf indir, Karabibik pdf, Karabibik epub, Karabibik epu indir, Karabibik mobil indir, Karabibik oku, Karabibik pdf oku, Karabibik kitabı oku, pdf indir, pdf kitap indir, pdf kitap, pdf roman,Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın