Üç Nokta... (Kadir Berat) PDF İndir

Kendinize ait paylaşılmasını istediğiniz pdf, slaytlar, ders notları, kitaplar, romanlar, şiirler, programlar vb. öğrencilere yardımcı olacak ne varsa bizlere iletişim sayfasından gönderebilirsiniz.Üç Nokta...

Üç Nokta...
Fark Etmiyoruz, Bizlere Hayat Diye Giydirilmiş Zırhın, Aslında Bizim Kefenimiz Olduğunu, Hiç Fark Etmiyoruz. Bir Kaç İşğüzarın Çizdiği Sınırlarla, Ufkumuzu , Düşüncelerimizi Ve En Kötüsü Hayallerimizi Sınırlıyoruz. Bu Hayat Bizimse Ki Öyle. Öyleyse Niçin Başkalarının Çizdiği Hudutlarda, Yaşayamıyacağımızı Fark Etmiyoruz ? Devriyeleri Hudut Boylarımızı Tutmakta, Namus ,Ahlak ,Erkeklik Diye, Üstünlüğünün Üssünü Kurmakta. Oysaki Bizler Eşit Ordulara, Yaşam Haklarına Sahibiz, Ama Fark Etmiyoruz. Farkına Varın İstiyorum, Çiçeklerden Güzel Gülüşünüzün. Dünya Kurulduğundan Beri, Havva Anamızdan Ötürü Süre Gelen ÖZÜNÜZÜN, Farkına Varın İstiyorum. Evinde Dayak Yiyen, Baba Evinde Ve Toplumda Ötekileştirilen, Sokakta, Dolmuşda Katledilen, Erkek Üstünlüğü Zırvalıklarıyla Yitirilen, Susan, Sinen, İhanet Gören ama İHANET ETMEYEN, Her KADIN Benim. Haksızlıklıklarını Dert Ederim, Ana Benim, Bacı Benim, Kadın Benim, Fark Edin. (Özgecanın Anısına)


İndirme linki telif hakkı nedeniyle kaldırılmıştır. Bundan sonra sitemizde telif hakkı olmayan ücretsiz içerikler yayınlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Üç Nokta... pdf indir, Üç Nokta... pdf, Üç Nokta... epub, Üç Nokta... epu indir, Üç Nokta... mobil indir, Üç Nokta... oku, Üç Nokta... pdf oku, Üç Nokta... kitabı oku, pdf indir, pdf kitap indir, pdf kitap, pdf roman,Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın