Yalancılar (E. Lockhart) PDF İndir

Kendinize ait paylaşılmasını istediğiniz pdf, slaytlar, ders notları, kitaplar, romanlar, şiirler, programlar vb. öğrencilere yardımcı olacak ne varsa bizlere iletişim sayfasından gönderebilirsiniz.Yalancılar

Yalancılar
YAZ Bizler yalancıydık. Güzel, ayrıcalıklı ve dertsiz tasasız, lüks içinde yaşıyorduk. Çatlayıp kırıldık. Bu bir aşk ve macera hikâyesi… Bir trajedi masalı... Hangisi gerçek? Hangisi yalan? Kararı siz verin. “Aile olmanın ve sevdiğini kaybetmenin anlamını zor yoldan öğrenen bir genç kızın etrafında şekillenen, kalbinize dokunacak bir hikâye.” -Publishers Weekly- “Zekice kurgusu ve kusursuz anlatımıyla vurucu bir sese sahip, güçlü bir roman. Gerilim ilk sayfadan itibaren artıyor; bu kitap adeta bir saatli bomba.” -New York Times Book Review- Güzel ve köklü bir aile. Özel bir ada. Zeki fakat yaralı bir genç kız; tutkulu v e kararlı bir genç adam. Dört kişilik bir arkadaş grubu; dostlukları yıkıma sürüklenecek Yalancılar. Bir devrim. Bir kaza. Bir sır. Yalan üstüne yalan. Gerçek aşk . Gerçek. Yalancılar, aklınızı başınızdan alacak modern, karmaşık bir gerilim. Okuyun. Eğer biri kitabın sonunu soracak olursa da sadece yalan söyleyin.


İndirme linki telif hakkı nedeniyle kaldırılmıştır. Bundan sonra sitemizde telif hakkı olmayan ücretsiz içerikler yayınlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Yalancılar pdf indir, Yalancılar pdf, Yalancılar epub, Yalancılar epu indir, Yalancılar mobil indir, Yalancılar oku, Yalancılar pdf oku, Yalancılar kitabı oku, pdf indir, pdf kitap indir, pdf kitap, pdf roman,Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın