Ormanların Gümbürtüsü (Yücel Çağlar) PDF İndir

Kendinize ait paylaşılmasını istediğiniz pdf, slaytlar, ders notları, kitaplar, romanlar, şiirler, programlar vb. öğrencilere yardımcı olacak ne varsa bizlere iletişim sayfasından gönderebilirsiniz.Ormanların Gümbürtüsü

Ormanların Gümbürtüsü

Ben: Ooooo; merhaba! O: Merhaba, hoş geldiniz! Hayrola, ne işiniz var bu dağ başında? Ben: Öylesine dolaşıyorduk. O: Öylesine dolaşıyor muydunuz; başka yeriniz mi kalmadı dolaşacağınız? Yarattığınız yeni yaşama ortamlarında artık mutlu değil misiniz yoksa? Biliyor musunuz, sizleri anlamakta zorlanıyoruz? Ben: Nedenmiş o? O: Önce şu sorumu bir yanıtlayın bakalım: Neden gittiniz; buraları hepimize yetmiyor muydu? Ben: Şey… "Daha iyi yaşamak için" diyelim… O: Peki; yaşayabiliyor musunuz bari? Ben: … O: Neden duraksadınız; çok mu zordu sorum? Biliyor musunuz; böylesine "insanlaşmanız" sizlere pek yaramadı galiba… Ben: Sanki başka türlü yaşama şansımız varmış gibi konuşuyorsun. O: Yok muydu?

İçerik indirme linki telif hakkı nedeniyle kaldırılmıştır. Bundan sonra sitemizde telif hakkı olmayan ücretsiz içerikler yayınlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Ormanların Gümbürtüsü pdf indir
, Ormanların Gümbürtüsü pdf, Ormanların Gümbürtüsü epub, Ormanların Gümbürtüsü epu indir, Ormanların Gümbürtüsü mobil indir, Ormanların Gümbürtüsü oku, Ormanların Gümbürtüsü pdf oku, Ormanların Gümbürtüsü kitabı oku, pdf indir, pdf kitap indir, pdf kitap, pdf roman,Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın