YGS-LYS Shakespeare Paragraf (Kolektif) PDF İndir

Kendinize ait paylaşılmasını istediğiniz pdf, slaytlar, ders notları, kitaplar, romanlar, şiirler, programlar vb. öğrencilere yardımcı olacak ne varsa bizlere iletişim sayfasından gönderebilirsiniz.YGS-LYS Shakespeare Paragraf

YGS-LYS Shakespeare Paragraf

Sevgili Öğrenciler, Üzerinde dikkatle çalıştığımız elinizdeki bu "Shakespeare Paragraf" kitabını sizlere sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Tüm sınavların paragraf soru kökleri, biçimsel özellikleri incelenerek hazırlanmıştır bu kitap. 1000'den fazla ÖSYM paragraf sorusuna uygun paragraflara yer verilerek piyasadaki en kapsamlı "Shakespeare Paragraf" kitabını oluşturduk. Shakespeare Paragraf kitabında mümkün olduğunca ÖSYM'nin hazırladığı özgün soru tiplerine yer verdik. Kitabımızın birinci bölümünde paragraf konusunu ana başlıklar altında sizlere yardımcı olması amacıyla örnek sorulara yer verdik. Çözümlü soru sayısını mümkün olduğunca az saydıa tuttuk, fakat yine de bazı kritik soru tiplerine yönelik çözümler detaylı olarak eklendi. Soru sayısı kadar seçilen metinlerin niteliğine, içerik yelpazesinin (sanat, edebiyat, bilim, teknoloji, doğa, spor, sağlık, felsefe, sosyoloji vs.) geniş olmasına özellikle dikkat edildi. Bu yönüyle Kim Korkar Paragraf'tan, soru çözmenin yanında, okuma hızını artırmaya yönelik yapılabilecek "paragraf okuma çalışmaları" için de doğal bir kaynak hâline geldi. Shakespeare Paragraf Kitabı'nın başka bir özelliği, kitaptaki soruların tamamının YGS hazırlık öğrencilerine çözdürülmüş ve öğrenci gözüyle kitabın işlevsel hâle getirilmiş olmasıdır. Öğrencilerin sorulara verdikleri tepkiler de ölçme-değerlendirme yaklaşımı içerisinde değerlendirilerek ÖSYM formatına en yakın noktaya getirilmiştir. "Shakespeare Paragraf" kitabının diğer kitaplardan önemli bir farkı ise kitabın kendine yıllardır bu işe gönül vermiş kalemlerden çıkmasıdır. Her seviye ve branştaki öğrencilere kitabın gerçekten faydalı olacağına samimiyetle inanıyoruz.

İçerik indirme linki telif hakkı nedeniyle kaldırılmıştır. Bundan sonra sitemizde telif hakkı olmayan ücretsiz içerikler yayınlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

YGS-LYS Shakespeare Paragraf pdf indir
, YGS-LYS Shakespeare Paragraf pdf, YGS-LYS Shakespeare Paragraf epub, YGS-LYS Shakespeare Paragraf epu indir, YGS-LYS Shakespeare Paragraf mobil indir, YGS-LYS Shakespeare Paragraf oku, YGS-LYS Shakespeare Paragraf pdf oku, YGS-LYS Shakespeare Paragraf kitabı oku, pdf indir, pdf kitap indir, pdf kitap, pdf roman,Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın