Telif Hakkı

Sitemiz hukuka, yasalara ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan “Yer Sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. 

5651 sayılı yasada tanımlanan 'yer sağlayıcı' olarak hizmet verilmektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, 'uyar ve kaldır' prensibini benimsenmiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri iletişim kanalları üzerinden bize ulaşabilirler. İletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir. ahmettarm@gmail.com (Sadece Türkçe, Only Turkish)

Bu Sebeple sitemiz “Uyar ve Kaldır” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri bize iletişim sayfasından mesaj atarak atarak ulaşabilirler.Bize ulaşan istek ve şikayetler yönetim tarafından incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır. 

Site Yönetimine ulaşmadan, haber vermeksizin yapılan hukuki işlemlerden site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Bu siteye giren her kullanıcı bu duyurudan haberdar olmuş sayılır. 

Telif hakkı bildiriminde bulunmadan önce kitapta indirme linki olup olmadığını kontrol edin. Sitemizde bulunan kitaplar sadece tanıtım amaçlı yayınlanmaktadır, kendi sunucularımızda barındırılmamaktadır. 

www.ucretsizpdfindir.com Yönetimi